Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’ndeki mücadele edecek olan temsilcimiz Aksaray Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Aksaray Belediyesi Hentbol Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Muhittin Kılıç, sezonun..
Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’ndeki mücadele edecek olan temsilcimiz Aksaray Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.
Aksaray Belediyesi Hentbol Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Muhittin Kılıç, sezonun ilk müsabakasına ev sahipliği yapacaklarını söyledi. Kılıç, “Yeni sezona 14 kişilik geçen yılki şampiyon kadro ile başladık. Güne çift idman yaparak hazırlanıyoruz. 26 Ağustos tarihinde Tekirdağ’ı evimizde ağırlayacağız. Transfer konusunda çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Takımımıza katkı sağlayacak en az 2 oyuncuyu transfer edip ligde şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)