banner
Gündem

Konuk evi projesinde iç tefrişata başlandı

DİNÇER, ‘SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN ÖNCÜSÜ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ’ Aksaray Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl projelendirilerek Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hemen yanında temelleri atılan Hasta Konuk Evi ve Külliye Projesinde yapım işleri..

Konuk evi projesinde iç tefrişata başlandı
banner

DİNÇER, ‘SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN ÖNCÜSÜ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ’

Aksaray Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl projelendirilerek Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hemen yanında temelleri atılan Hasta Konuk Evi ve Külliye Projesinde yapım işleri devam ediyor.  İç ve dış sıva işlemleri tamamlanan projede iç tefrişat işlemlerine başlanıldı. Külliye inşaatında ise ana kubbe inşaatı devam ediyor.

Hasta Yakını Konuk Evi ve Külliyesi 2 bin 935 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 2 kattan oluşan merkezde 2 kişilik ve 4 kişilik odalar bulunuyor.

Sağlık hizmeti almak için hastaneye gelen hastaların tedavi sürecinde, aile üyelerine konaklama imkânı sunmak amacıyla inşa edilen konuk evinden, hasta yakınları ücretsiz faydalanabilecek. Ayrıca içerisinde kafeterya, teras, mutfak lobi, kütüphane toplantı salonu yer alacak.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Hasta Yakını Konuk Evi projesinin hasta yakınlarına sıcacık bir yuva konforu sunacağını bildirdi. Hasta yakını konuk evinde hasta yakınlarına en iyi hizmetin sunulacağını işaret eden Dinçer, “Özellikle sağlık hizmeti almak için il dışından, köy, kasaba ve ilçelerden kente gelen hasta ve hasta yakınlarının barınma ihtiyaçlarını konuk evimiz aracılığı ile ücretsiz olarak karşılayacağız” dedi.

Hasta yakını konuk evi ile eş zamanlı yapılan külliye inşaatının hızla devam ettiğini açıklayan Başkan Dinçer, “Hasta Yakını Konuk Evinde inşaat çalışmaları tamamlandı. İç tefrişat işleri sürüyor. Külliye inşaatımızın ise ana kubbesi inşa ediliyor. Önümüzdeki günlerde kubbe inşaatı tamamlanacak. Kısa süre içerisinde Konuk Evi ve Külliye projesini tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası