Aksaray’da Kültürpark Arena halı sahada Konyaspor futbol okulu yoğun talep görüyor. Konyaspor futbol okulunda gençlerin yoğun bir ilgisi olduğunu belirten antrenör Kadir Yıldız, “Yaz dönemi öncesi tüm kayıtlarımız doldu. Futbol..
Aksaray’da Kültürpark Arena halı sahada Konyaspor futbol okulu yoğun talep görüyor. Konyaspor futbol okulunda gençlerin yoğun bir ilgisi olduğunu belirten antrenör Kadir Yıldız, “Yaz dönemi öncesi tüm kayıtlarımız doldu. Futbol okulumuza sevgiyle başlayan çocuklarımız eğlenerek öğrenmeye, futbol bilgi ve becerilerini geliştirmeye devam ediyor. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel ve fiziksel gelişimini desteklemek, güzel davranışlar kazandırmak adına bizlere güvenen, inanan ve her zaman yanımızda yer alan velilerimize çok teşekkür ederiz. Tesislerde gençlerimizin günleri dolu dolu geçiyor. Futbol kurslarımızda ailelerimizde bizleri burada gelip izlemesi çocuklarımıza da moral motivasyon oluyor” dedi. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)