Gündem

Köse koltuğunu şehit çocuklarına devretti

Aksaray Barosu Başkanı Av. Ferit Köse, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Şehit Jandarma Uzm. Çvş Kazım Ay’ın oğulları Yusuf Ay ve Yiğit Ay’a devretti. Şehit Jandarma..

Köse koltuğunu şehit çocuklarına devretti
banner

Aksaray Barosu Başkanı Av. Ferit Köse, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Şehit Jandarma Uzm. Çvş Kazım Ay’ın oğulları Yusuf Ay ve Yiğit Ay’a devretti.

Şehit Jandarma Uzm. Çvş Kazım Ay’ın Babası Mustafa Ay ve annesi Zahire Ay’ı Baro Hizmet binasında misafir eden Köse “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Bizler de geleceğimiz olan çocuklarımıza koltuklarımızı emanet ederek, çocuklarımızın aslında imkân verildiğinde neler yapabileceklerini göstermiş olduk. Bizlere ne kadar parlak bir geleceklerinin olduğunu, duruşları ve konuşmalarıyla aktarmış oldular. Aksaray Barosu olarak şehitlerimizin emanetlerine ve Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin kazanımlarına her zaman sahip çıkacağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası