Gündem

Makas Kent Park baştan aşağı yenilendi

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer tarafından yapımı tamamlanarak hizmete alınan Makas Kent Park ve içerisinde kent kafe vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Makas Kavşağında yer alan Makas Kent Park baştan..

Makas Kent Park baştan aşağı yenilendi
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer tarafından yapımı tamamlanarak hizmete alınan Makas Kent Park ve içerisinde kent kafe vatandaşlar tarafından yoğun olarak kullanılıyor.

Makas Kavşağında yer alan Makas Kent Park baştan aşağı yenileyerek, 7’den 70’e her yaş grubundan vatandaşın verimli vakit geçirebileceği yeni bir sosyal donatı alanı olarak kullanılmaya başlanıldı. Park alanı içerisinde hayata geçirilen 2 katlı kafeterya ve restoran aynı anda 150 kişiye hizmet verebiliyor.

Yakın zamanda kullanıma alınan kent park ve kafeterya vatandaşlar tarafından sevilerek kullanılıyor. Kent park, toplamda 11 bin metrekarelik alandan oluşuyor. Park içerisinde kafeterya ve restoranın yanı sıra yeni nesil oyun parkı, survivor oyun parkuru, yeşil alanları, süs havuzları ve yürüyüş yolları günün her saatinde güvenle kullanılabiliyor. Makas Kent Park içerisinde hizmete alınan kafeterya ve restoranı vatandaşların aileleri ile birlikte huzur içerisinde kullanabildiklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, tüm vatandaşları kafeteryayı kullanmaya davet etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası