Aksaray Konya Spor Futbol Okulu ve Kılıçarslan Spor Kulübünün katıldığı 1. Avanos Cup tüm gruplarda şampiyon oldu. Antrenör Kadir Aydın, “ 20-22 Temmuz tarihlerinde Avanos Avrasya otelde kampa giren 7-13..
Aksaray Konya Spor Futbol Okulu ve Kılıçarslan Spor Kulübünün katıldığı 1. Avanos Cup tüm gruplarda şampiyon oldu.
Antrenör Kadir Aydın, “ 20-22 Temmuz tarihlerinde Avanos Avrasya otelde kampa giren 7-13 yaş arası takımlarımız 1. Avanos Cup tüm gruplarında şampiyon olarak dikkatleri üzerine çekti. Oyun kalitesiyle göz dolduran sporcularımız yüzme ve gezi etkinliği ile eğlenirken, kişisel gelişim seminerine de katılma imkanı elde etti. Öğrencilerimiz dolu dolu 2 gün geçirerek Aksaray’a döndü” diye konuştu. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)