banner
Gündem

Orgeneral Arif Çetin’den Elbistan’a ziyaret

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Elbistan AFAD Deprem Koordinasyon Merkezini ziyaret etti. Elbistan Koordinatör Valisi Hamza Aydoğdu ile görüşen Orgeneral Çetin, kent merkezinde esnaflara ziyarette bulundu. Elbistan merkezli depremin..

Orgeneral Arif Çetin’den Elbistan’a ziyaret
banner

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Elbistan AFAD Deprem Koordinasyon Merkezini ziyaret etti. Elbistan Koordinatör Valisi Hamza Aydoğdu ile görüşen Orgeneral Çetin, kent merkezinde esnaflara ziyarette bulundu. Elbistan merkezli depremin ardından yaralar el birliği ile sarılmaya devam ediyor. Elbistan AFAD Deprem Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Orgeneral Arif Çetin, Elbistan Koordinatör Valisi Aydoğdu ile görüştü. Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu, Ceyda Bölünmez Çankırı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ün de bulunduğu ziyarette depremin ardından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Orgeneral Çetin, depremde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet diledi.

Elbistan Koordinatör Valisi Hamza Aydoğdu, kamu-özel tüm imkânların deprem bölgelerinde seferber edildiğini kaydederek Elbistan’da ki enkaz kaldırma çalışmalarının kısa sürede tamamlanması için mesailerin gece gündüz sürdüğünü söyledi. Hayatın normalleşmesi için kontrolleri yapılan bölge ve binalarda ticari faaliyetlerin yapılmasına müsaade ettiklerini, esnafları bu noktada desteklediklerini kaydeden Vali Aydoğdu el birliği içinde Elbistan’ın yaralarını saracaklarını vurguladı.

Vali Aydoğdu, Orgeneral Arif Çetin, Milletvekilleri ve beraberindeki heyet ile kent merkezinde iş yerlerini açan esnaflara ziyarette bulunarak, hayırlı işler dileğinde bulundu. Sanayi sitesi esnaflarını ziyaret eden heyet daha sonra kentin farklı bölgelerinde bir kısmı oluşturulan ve yeni kurulma aşamasındaki konteyner kent bölgelerini inceledi. Orgeneral Çetin, bölgede yürütülen çalışmalara destek veren güvenlik korucuları ile bir araya geldi. İlçe Jandarma ve jandarmaya ait bölgelerde incelemelerini tamamlayan Arif Çetin daha sonra İlçeden ayrıldı. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası