Gündem

Ortaköy MYO’da çevre düzenleme çalışmaları yapıldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Ortaköy Meslek Yüksekokulunda (MYO) yürütülen fiziki düzenleme çalışmaları kapsamında yeni yürüyüş yolları açıldı ve peyzaj alanı genişletildi. Kısa süre önce, toplam 30 bin metrekare -yaklaşık dört futbol..

Ortaköy MYO’da çevre düzenleme çalışmaları yapıldı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Ortaköy Meslek Yüksekokulunda (MYO) yürütülen fiziki düzenleme çalışmaları kapsamında yeni yürüyüş yolları açıldı ve peyzaj alanı genişletildi.

Kısa süre önce, toplam 30 bin metrekare -yaklaşık dört futbol sahası- büyüklüğündeki MYO bahçesinde binalara erişimi kolaylaştıran alternatif yürüyüş yolu çalışmalarının planlaması tamamlandı. Ön hazırlıkların ardından Ortaköy Kaymakamlığı ve Ortaköy İlçesi Özel İdare Müdürlüğü ekiplerinin de iş birliği ile bin metrekarelik bir alanda zemin düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi. Bu kapsamda yeni ağaçlandırma ve peyzaj alanları da belirlendi. Ortaköy MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Zeynel Abidin Koyuncu, çevre düzenleme çalışmalarına belirli bir program dâhilinde devam edeceklerini söyledi.

ASÜ Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Ortaköy MYO’da yapılan çalışmaların kamu kurumlarının iş birliğinin güzel bir örneği olduğunu belirterek, “Katkıları münasebetiyle Kaymakam Ahmet Karatepe’ye, İlçe Özel İdare Müdürü Nuh Demir’e ve okul yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası