banner
Gündem

Prof. Erşan Sever rektör yardımcılığına atandı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektör Yardımcılığı görevine İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erşan Sever atandı. Düzenlenen törenin ardından görevi Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş’tan devralan Sever, ASÜ’nün gelişimine..

Prof. Erşan Sever rektör yardımcılığına atandı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektör Yardımcılığı görevine İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erşan Sever atandı.

Düzenlenen törenin ardından görevi Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş’tan devralan Sever, ASÜ’nün gelişimine ve bugün bulunduğu noktadan daha ilerilere taşınması gayretlerine büyük bir şevkle katkı sunmaya çalışacaklarını söyledi. Deneyimli bir yönetici olan Prof. Bakırtaş’ın üniversiteye çok değerli hizmetlerde bulunduğunu, süreç içerisinde yine el birliği içinde çalışmayı sürdüreceklerini ifade eden Prof. Sever, “Sayın Hocamıza kıymetli çalışmaları münasebetiyle çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da iş birliği içinde çalışmaya, kendisinin deneyimlerinden istifade etmeye devam edeceğiz. ASÜ, ortak paydamız ve hepimizin amacı üniversitemize ve şehrimize güzel hizmetler üretmek” dedi.

Prof. Bakırtaş da yeni görevinde Prof. Sever’e başarılar diledi. Tören, plaket takdimiyle tamamlandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası