banner
Gündem

‘Projelerimizi vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda planlıyoruz’

DİNÇER; ‘ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ ÇOCUKLU AİLELERİN EKONOMİK HAYATA KATILABİLMESİNİ KOLAYLAŞTIRACAK’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yeni dönem için planladığı projelerden olan Kreş ve Gündüz Bakımevi projesi Aksaraylı çocukların..

‘Projelerimizi vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda planlıyoruz’
banner

DİNÇER; ‘ÇOCUK KREŞİ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ ÇOCUKLU AİLELERİN EKONOMİK HAYATA KATILABİLMESİNİ KOLAYLAŞTIRACAK’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yeni dönem için planladığı projelerden olan Kreş ve Gündüz Bakımevi projesi Aksaraylı çocukların nitelikli bakım ve eğitim hizmetine erişim hakkına ulaşabilmesi için çocuklara eğitim de fırsat eşitliği sunacak.

Şehrin birçok noktasına yapılması planlanan Kreş ve Gündüz Bakımevleri çocukların her türlü bilişsel, sosyal, duygusal ve akademik gelişimini destekleyen faaliyetler ve etkinlikler yapmaya uygun biçimde tasarlanacak.

Her yaş grubundan vatandaşa yönelik sosyal ve kültürel projeler hayata geçiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kadın Aktivite Merkezlerinin içerisinde de çocukların verimli zaman geçirebileceği mekanlar oluşturdu. Çocuklar için birbirinden renkli yeni projelerinde hayata geçireceklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Biz göreve geldiğimizden bugüne projelerimizi vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda planladık. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz tüm projelerimiz ile toplumsal ihtiyaçları karşıladık. Geldiğimiz süreç bize gösterdi ki her zaman önceliğimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçları olmalıdır. Kreş, gündüz bakımevi ve anaokulu, çocukların gelişimi için olduğu kadar, ebeveyn sorumluluk paylaşımı ve kadınlar için istihdama ve toplumsal alanlara katılabilmesi için de oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu anlayışla planladığımız projemizi şehrimizin birçok noktasında hayata geçirerek ailelerimizin çocuklarını güvenle emanet edecekleri mekanlar oluşturacağız. Kadınlarımızın sosyal hayata daha aktif katılım sağlamalarına imkân hazırlayacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası