DİNÇER “RAMAZAN’IN BEREKETİNİ HEMŞEHRİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ” Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan-ı Şerif’in ilk akşamında teravih namazının ardından Yunus Emre Mahallesi sakinleriyle çay sohbetinde bulundu. Her ramazan olduğu gibi bu ramazanda..
DİNÇER “RAMAZAN’IN BEREKETİNİ HEMŞEHRİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ”
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Ramazan-ı Şerif’in ilk akşamında teravih namazının ardından Yunus Emre Mahallesi sakinleriyle çay sohbetinde bulundu.
Her ramazan olduğu gibi bu ramazanda da hane ziyaretlerini sürdüreceklerini söyleyen Dinçer; “Ramazan ayının bu güzelliklerini vatandaşlarımızla birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyorum. Ramazan muhabbettir, birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Daha öncede olduğu gibi Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızı ziyaret ederek çay sohbetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
Misafirperverliklerinden dolayı Durmaz ailesine de teşekkür eden Başkan Dinçer, “İftar sonrası hemşehrilerimizle sıcak bir sohbet gerçekleştirdik. Bu vesile ile hemşehrilerimizin Ramazan ayını tebrik ediyor, bu mübarek ayın İslam Âlemine ve tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)