banner
Gündem

Rütbeli personellerden okul ziyaretleri

Aksaray Emniyet Müdürlüğü ekipleri çocukların ve gençlerin daha güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim görmelerini sağlamak amacıyla 46 rütbeli personellerle ziyaretlerde bulundu. Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan ekipler şu sözlere yer..

Rütbeli personellerden okul ziyaretleri
banner

Aksaray Emniyet Müdürlüğü ekipleri çocukların ve gençlerin daha güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim görmelerini sağlamak amacıyla 46 rütbeli personellerle ziyaretlerde bulundu.

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan ekipler şu sözlere yer verdi: “İl merkezinde 83, ilçelerde 57 güvenli eğitim koordinasyon görevlisi, il merkezinde 5 okul kolluk görevlisi olmak üzere toplam 145 personelimiz görevlendirilmiş, okulda meydana gelebilecek herhangi bir sorunda tüm okul müdürlerinin ve Çocuk Şube Müdürlüğü görevlilerinin dahil olduğu Güvenli Okul Whatsapp grubu oluşturuldu. Çocuk ve gençlerimizin daha güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim görmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir”. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası