Aksaray’da hırsızlık yapan 3 kişi polis ekiplerinin şafak vakti operasyonu ile yakalandı. Hırsızlık anı ise güvenlik kameralarına yansıdı. Ereğli Kapı Mahallesi’ndeki bir binanın 1’inci katında hırsızlık meydana gelmesi sonrası binada..
Aksaray’da hırsızlık yapan 3 kişi polis ekiplerinin şafak vakti operasyonu ile yakalandı. Hırsızlık anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.
Ereğli Kapı Mahallesi’ndeki bir binanın 1’inci katında hırsızlık meydana gelmesi sonrası binada sakinleri güvenlik kameralarını izledi. Malzemelerin 3 kişi tarafından çalındığını gören bina yetkilileri, polise haber verdi. Polis ekipleri, görüntülerden şüphelinin M.N (23), İ.Ö (27),ve Ş,B (27) olduğunu tespit etti. Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekiplerinin şafak vakti 3 farklı adrese yaptıkları baskınla 3 kişiyi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli tutuklandı. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)