İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç, Sultanhanı ilçesini ziyaret etti. Ziyarette Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Sona Çağlar ve Hastane Müdürü Büşra Kılınç, İl Sağlık Müdürüne refakat etti. Sunulan sağlık hizmetleri..
İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Güleç, Sultanhanı ilçesini ziyaret etti. Ziyarette Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Sona Çağlar ve Hastane Müdürü Büşra Kılınç, İl Sağlık Müdürüne refakat etti. Sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan Güleç, sağlık çalışanları ile sohbet ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)