Aksaray’ın sevilen sanayi esnaflarından Şammas Patır, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Aksaray Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylığı başvurusunda bulundu. MHP çatısı altında ülkesine ve şehrine hizmet etmek için bu yola çıktığını..
Aksaray’ın sevilen sanayi esnaflarından Şammas Patır, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Aksaray Belediye Meclis Üyeliğine aday adaylığı başvurusunda bulundu. MHP çatısı altında ülkesine ve şehrine hizmet etmek için bu yola çıktığını vurgulayan Patır; “Okul yıllarımdan itibaren içerisinde bulunduğum Ülkü Ocakları ve MHP çatısı altında hep inandığım ve doğru bildiğim yolda yürüdüm. Alparslan Türkeş’in izinde Devlet Bahçeli’nin liderliğinde bu güne kadar özveriyle hizmet ettiğim, birçok kademesinde görev ve sorumluluklar aldığım MHP’den Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldum. Bu güne kadar içerisinde bulunmaktan onur ve gurur duyduğum partimden, davama, ülkeme ve şehrime hizmet etmek için bu yola çıktığımı samimi duygularımla paylaşmak isterim” dedi. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)