banner
Gündem

‘Sanat arkadaştır, gençler sanatla daha çok ilgilenmeli’

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Doğan, “Gençliğin Sorunları ve Çözüm Yolları” başlıklı bir konferansta Aksaray Üniversitesi (ASÜ) öğrencileriyle bir araya geldi. Gençlerin gündelik hayatında sosyal medya kullanımının..

‘Sanat arkadaştır, gençler sanatla daha çok ilgilenmeli’
banner

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Doğan, “Gençliğin Sorunları ve Çözüm Yolları” başlıklı bir konferansta Aksaray Üniversitesi (ASÜ) öğrencileriyle bir araya geldi.

Gençlerin gündelik hayatında sosyal medya kullanımının kişisel gelişimle bağlantısına dikkat çeken Prof. Süleyman Doğan, dijital platformları kullanırken iyilik eksenli bir düşünce içinde olmak gerektiğini belirtti. Sosyal medyaya daha fazla iyilik yüklenirse kullanıcıların da o denli iyilik göreceklerini kaydeden Doğan, iyiliklerin kötülükleri bertaraf edeceğini söyledi. Gençlerin kendilerine değerli meşguliyet alanları oluşturmasının önemine de vurgu yapan ve bu noktada sanatın altını çizen Prof. Süleyman Doğan, şöyle devam etti: “En temel eksiklerimizden birisi herhangi bir hobimizin olmaması. Bizler müzikle, resimle, sanatla yeterince ilgilenmiyoruz. Daha çok ilgilenmemiz gerekiyor, çünkü sanat insanın arkadaşıdır. Arkadaş, akrana, anne-babadan daha fazla tesir etmektedir…”

Konferansın sonunda ASÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Köse, sunumundan dolayı Prof. Dr. Süleyman Doğan’a “Teşekkür Belgesi” takdiminde bulundu.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası