banner
Gündem

Şehit kardeşinin doğum gününde anne oldu

Şehit Üstteğmen Gökhan Delen’in kız kardeşi şehit kardeşinin doğum gününde anne oldu. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile hastanede ziyaret ettiği şehit Delen’in kardeşi Büşra Aslan’nı tebrik..

Şehit kardeşinin doğum gününde anne oldu
banner

Şehit Üstteğmen Gökhan Delen’in kız kardeşi şehit kardeşinin doğum gününde anne oldu. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile hastanede ziyaret ettiği şehit Delen’in kardeşi Büşra Aslan’nı tebrik etti

Irak’ın kuzeyi Pençe-Kilit Harekâtı bölgesindeki üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Aksaray’ın son şehidi Piyade Komando Üsteğmen Gökhan Delen’nin doğum gününde, yiğeni dünyaya geldi.

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu eşi Canan Kumbuzoğlu ile ÜstteğmenGökhan Delen’in şehit olduğunda hamile olan kızkardeşinin doğumu nedeniyle Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti. Kumbuzoğlu Şehit Üstteğmen Gökhan Delen’in doğum gününde dünyaya gelen minik yeğenini kucağına aldı. Ailenin sevinç, hüzün ve heyecanına ortak oldu.

Tüm şehitlere Allah’tan rahmet dileyen Vali Kumbuzoğluve eşi Şehit Gökhan Delen’in kız kardeşi Büşra Aslan ve ailesini tebrik etti. Kumbuzoğludayısı Şehit Üstteğmen Gökhan Delen’in doğum gününde dünyaya gözlerini açan Elzem Meva adı verilen minik bebeği kucağına alarak kulağına ezan okuyarak dua etti.

Kumbuzoğlu; ailenin sevinç ve hüznüne ortak olurken; “Bugün bizim için çok önemli bir gün. Bir ay önce şehadete kavuşan Şehidimiz Gökhan Delen yeğeni bugün dünyaya geldi. Şehidimiz Gökhan Delen ile yeğeni Elzem Meva’nın da doğum günleri bugün. İnşallah şehidimiz minik yeğeni dayısı gibi vatana millete hayırlı bir birey olur. Kendisine hayırlı bir ömür diliyorum. Ay yıldızın gölgesinde ömrü bereketli olsun” dedi. (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası