Aksaray’da seyir halindeyken minibüs alev alev yandı. Yangın Küçük Bölcek Mahallesi’nde meydana geldi. Yiğit S. (25) yönetimindeki 68 plakalı minibüsün motor kısmında bilinmeyen bir nedenden dumanlar çıkmaya başladı. Sürücü durumu..
Aksaray’da seyir halindeyken minibüs alev alev yandı. Yangın Küçük Bölcek Mahallesi’nde meydana geldi. Yiğit S. (25) yönetimindeki 68 plakalı minibüsün motor kısmında bilinmeyen bir nedenden dumanlar çıkmaya başladı.
Sürücü durumu fark ederek, minibüsü park edip, itfaiye ekiplerini aradı. İhbarla olay yerine gelen itfaiye ekipleri alev topuna dönen minibüsü söndürdü. Yangın sonrası minibüs kullanılamaz hale geldi. Öte yandan yangın saniye saniye cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)