TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Motolux68 Aksaray Belediyespor, ligin 14’üncü haftasında sahasında konuk edeceği Somaspor hazırlıklarına başladı. Siyah beyazlıların deplasmanda Iğdır maçında aldığı 2-1 yenilgi sonrası ligde 10..
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Motolux68 Aksaray Belediyespor, ligin 14’üncü haftasında sahasında konuk edeceği Somaspor hazırlıklarına başladı. Siyah beyazlıların deplasmanda Iğdır maçında aldığı 2-1 yenilgi sonrası ligde 10 puanla 18. sıraya gerileyip düşme sondan ikinci sıraya gerilesi moralleri bozdu. Aksaray Belediyespor tesislerinde Şaban Yıldırım nezaretinde idmanlara başladı. Düz koşu ile başlayan idman 5’e 2 top kapmaca ve çift kale maç ile sona erdi.Siyah beyazlı ekip Somaspor’u sahasında yenip 6 hafta sonra galip gelip moral bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)