Aksarayspor, oynadığı hazırlık karşılaşmalarının ardından ikinci etap kamp çalışmasını tamamladı. 3 gün verilen iznin ardından siyah beyazlılar dün Kızılcahamam’da bir araya gelerek 3’ncü ve son etap çalışmasına başladı 3.etap çalışması..
Aksarayspor, oynadığı hazırlık karşılaşmalarının ardından ikinci etap kamp çalışmasını tamamladı. 3 gün verilen iznin ardından siyah beyazlılar dün Kızılcahamam’da bir araya gelerek 3’ncü ve son etap çalışmasına başladı 3.etap çalışması 18 Ağustos’a kadar devam edecek. Haber: Alim ÖZTAŞ
HAZIRLIK MAÇ PROGRAMI
11.08.2023 CUMA GÜNÜ SAAT 10.30 (Gençler Birliği İlhan Cavcav Tesisleri)
Aksaray Belediyespor- Hacettepe S.K.
14.08.2023 PAZARTESİ GÜNÜ 18.00 (Kızılcahamam İlçe Stadyumu)
Aksaray Belediyespor- Ankara Gücü
17.08.2023 PERŞEMBE GÜNÜ 18.00 (Kızılcahamam İlçe Stadyumu)
Aksaray Belediyespor- Adana 1954 F.K.
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)