Gündem

Sosyal medyadan sosyal meydana

VALİ MEHMET ALİ KUMBUZOĞLU; ‘GENÇLERE YÖNELİK AKTİVİTELERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK” Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sosyal medya ve teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek, gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımını sağlayarak hayatın..

Sosyal medyadan sosyal meydana
banner

VALİ MEHMET ALİ KUMBUZOĞLU; ‘GENÇLERE YÖNELİK AKTİVİTELERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sosyal medya ve teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek, gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımını sağlayarak hayatın içinde aktif bir şekilde yer almalarını sağlamak ve farkındalık oluşturulması amacıyla 81 ilde başlatılan “sosyal medyadan sosyal meydana” etkinliği Aksaray’da büyük ilgi gördü.

15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe katılan Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu; gençlerin hayatın içinde aktif bir şekilde yer almalarının büyük önem taşıdığını belirtti.

KUMBUZOĞLU, ‘GENÇLERİMİZİ GENÇLİK MERKEZLERİMİZE DAVET EDİYORUZ’

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Milli İrade Meydanında sportif, sosyal ve kültürel gösterilerin sunulduğu stantları ziyaret eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu; “Sloganımız belli; ‘Sosyal Medyadan Sosyal Meydana’ Gençlere yönelik her türlü aktiviteleri destekliyoruz. Biz gençlerimizi sürekli sosyal medya mecrasında değil, hayatın gerçeklerinin yaşandığı sosyal meydanlara çekmek istiyoruz. Bu tür etkinlikleri önemsiyoruz. Zamanın çoğunluğunu internete ayırmanın ne kadar zararlı olduğuna dikkat çekiyoruz. Gençlerimizi Gençlik Merkezlerimize davet ediyoruz. Gençlere yönelik aktivitelerimizi artarak devam ettireceğiz” dedi.

Etkinlikler kapsamında kurulan stantlarda resim, ebru, hat ve tezhip sanatları, zekâ ve akıl oyunları el becerilerini geliştirecekleri ve deneyimleyebilecekleri çeşitli sanatsal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra sportif faaliyetler, sokak oyunları ve gönüllülük faaliyetleri de yer aldı. Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ile birlikte etkinlik alanını ziyaret eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu gençlerin sportif ve sanatsal faaliyetlerine eşlik ederek kendilerini tebrik etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası