Gündem

 ‘Sözümüz söz diyerek 4,5 yılda projelerimizi hayata geçirdik’

Şehre kazandırdıkları projelerle marka şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerinin altını çizen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Halkımıza en iyi hizmeti kazandırmak için ilk günkü aşkla gece gündüz demeden çalışıyoruz”..

 ‘Sözümüz söz diyerek 4,5 yılda projelerimizi hayata geçirdik’
banner

Şehre kazandırdıkları projelerle marka şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerinin altını çizen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Halkımıza en iyi hizmeti kazandırmak için ilk günkü aşkla gece gündüz demeden çalışıyoruz” değerlendirmesinde bulundu

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, görev süresince Aksaray’da hayal edilen birçok projeye imza attıklarını söyledi.

Kentsel Dönüşüm projesi ile şehir merkezinin dönüşümü için düğmeye bastıklarını ifade eden Belediye Başkanı Dinçer, altyapı seferberliği ile asbest boru değişimi ve her belediye başkanı projeleri arasında yer alan yeni belediye hizmet binası projesi ile Aksaray’a güzel izler bırakmaya devam edeceklerini bildirdi.

DCIM103MEDIADJI_0734.JPG 

‘VAAT ETTİĞİMİZ PROJELERİ TEK TEK HAYATA GEÇİYORUZ’

Şehir genelinde 100’ün üzerinde projeyi hayata geçirerek hizmet hedefinin üzerine çıktıklarını aktaran Belediye Başkanı Dinçer, “Yaşanabilir bir Aksaray inşa etmek için durmadan, yorulmadan, gayret ve samimiyetle çalışmaya devam ediyoruz” mesajı verdi.

‘YEŞİL AKSARAY HEDEFİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Hamidiye Kentsel Dönüşüm Projesi, Belediye Hizmet Binası, Külliye Projelerinin, altyapı ve üstyapıda dönüşümün devam ettiğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Dinçer, şehir genelinde 500 bin ton üzerinde asfalt serimi, yeniden ‘Yeşil Aksaray’ hedefi için 150 bin fidan ve ağaç, 700 bin mevsimlik çiçek dikimi ile şehirde yeşil alan miktarının ciddi derecede artırarak kişi başına düşen 5,1 metrekare olan oranı 6 metrekareye çıkardıklarını söyledi.

‘ZAFER ÜSTÜNE ZAFER YAŞADIK’

Aksaray Belediyespor ile zafer üstüne zafer yaşadıklarını belirten Başkan Dinçer, “Aksaray Belediyespor’umuz ile 4 yılda 2 şampiyonluk yaşadık. Göreve başladığımızda amatör ligde mücadelede eden takımımız ilk olarak profesyonel 3. Lig’e yükseldi. Daha sonra takımımızı şehrin 20 yıldır özlemini çektiği 2. Lig’e taşıdık” dedi.

‘VERDİĞİMİZ SÖZLERİN TAMAMINI GERÇEKLEŞTİRDİK’

“Aksaray halkına verdiğimiz sözlerin tamamını gerçekleştirdik, hatta hizmet hedefimizin de üzerine çıktık” diyen Başkan Dinçer, “Aksaray’ımız için 4,5 yıldır çalışıyor, yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Projelerimizi çevreci ve üretken belediyecilik anlayışından hareket ederek hayata geçiriyoruz. Sosyal belediyecilikten kültür, sanat ve spora dair, altyapıdan üstyapı projelerine kadar bir belediyenin görev ve yükümlüğünde bulunan bütün işleri hamd olsun yerine getirdik ve getiriyoruz. Projelerimizin hayata geçmesinde destekleri için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere ilgili bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası