Aksaray’lı esnaf Can Özkan, kura sonrası çıkan yerli ve milli araç hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. TOGG’a binerek direksiyon başına geçen Özkan, elektrikli aracına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Türkiye’nin..
Aksaray’lı esnaf Can Özkan, kura sonrası çıkan yerli ve milli araç hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. TOGG’a binerek direksiyon başına geçen Özkan, elektrikli aracına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyledi.
Türkiye’nin 60 yıllık otomobil özlemini TOGG ile giderdiğini ifade eden Özkan, “Milli otomotiv endüstrisinin dönüşümüne öncülük ederek ülkenin ilk küresel mobilite markası olma amacıyla kurulan Türkiye Otomobili Girişim Grubu’nun (TOGG) aracını almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yerli ve milli aracımız olan TOGG’u alabilmek için kuraya yazılmıştık. Kura da bize çıktı. Kardeşlerimle beraber Ankara’ya gidip aracımı bin 950 liraya yerinden teslim aldım. Plakası, sigortası ve tescili derken bize 2 milyona mal oldu. Depomuzu 570 TL’ye şarj edip Aksaray’a geldik. Gerçekten çok memnun kaldık. Hem yol tutuşu hem de şarjının uzun süre kullanımı gerçekten çok güzel. 320 kilometre yol yaptık hala şarjımız var. Yakıtı gerçekten çok tasarruflu. Yolda gelirken yüksek performans ile geldik” diye konuştu. Foto-Haber: Şeyda COŞAR
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)