banner
Gündem

Trafik jandarmasından öğrencilere trafik eğitimi  

Trafik bilincini artırmak amacıyla çeşitli çalışmalar yapan Aksaray İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şubesi ekipleri okul okul gezerek öğrencilere trafik eğitimi veriyor. Aksaray’da trafik bilincini aşılamak ve İçişleri Bakanlığının “Güvenli Okul,..

Trafik jandarmasından öğrencilere trafik eğitimi  
banner

Trafik bilincini artırmak amacıyla çeşitli çalışmalar yapan Aksaray İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şubesi ekipleri okul okul gezerek öğrencilere trafik eğitimi veriyor.

Aksaray’da trafik bilincini aşılamak ve İçişleri Bakanlığının “Güvenli Okul, Güvenli Gelecek” projesi çerçevesinde çeşitli çalışmalar yapan İl Jandarma Komutanlığı Trafik Şubesi ekipleri, okul okul gezerek öğrencilerle bir araya geliyor. İlçe, belde ve köy okullarına giderek öğrencilerle buluşan trafik jandarması ekipleri; genel trafik kuralları, trafik ışık ve işaretleri, okul ve yaya geçidinin kullanımı, okul taşıtlarında uyulması gereken kurallar ve emniyet kemeri takmanın önemi gibi konularda eğitim veriyor. Eğitimin ardından jandarma ekipleri tarafından öğrencilere Jandarma Çocuk Dergisi ve boyama kitabı hediye edildi.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatlarını huzur ve güven içerisinde sürdürmeleri için eğitim ve farkındalık faaliyetlerimize hassasiyetle devam edilecektir” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası