banner
Gündem

‘Türk Milletinin azmi Çanakkale Zaferi’

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Karataş yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi: “ Çanakkale..

‘Türk Milletinin azmi Çanakkale Zaferi’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Karataş yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi: “ Çanakkale Zaferi, büyük Türk Milletinin küllerinden yeniden doğduğu bir destandır. Çanakkale destanı, bir milletin bütün dünyaya karşı onurunu, namusunu ve bağımsızlığını kanının en son damlasına kadar nasıl koruduğunu gösteren emsalsiz bir şahlanış destanıdır. Çanakkale Zaferi, vatanın bütünlüğü ve ulusun bağımsızlığı söz konusu olduğunda Türk Milletinin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır.”Ya istiklal ya ölüm” diyen bir millet sadece tarihe altın harflerle yazılan bir zafer elde etmekle kalmamış, bu zaferle birlikte geleceğini de kazanmıştır. Çanakkale Zaferi, Türk Milletinin tarihin hiçbir aşamasında bağımsızlık ve özgürlüğünden taviz vermeyeceğini bütün dünyaya göstermiş ve milletimiz bu zaferle kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalayıp atmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle, Çanakkale Zaferimizin 109. yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği için hayatını feda eden aziz şehitlerimizi ve vefat eden gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize sağlık ve huzur dolu bir hayat temenni ediyorum.” (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası