banner
Gündem

‘Türk Milletinin umudu, milyonların Başbuğuydu’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş, Alparslan Türkeş’in 27. Ölüm yıldönümüne ilişkin açıklamalarda bulundu.  Karataş; “Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in vefat yıldönümü. Türk Dünyasının Lideri, Ülkücü Hareketin Mimarı..

‘Türk Milletinin umudu, milyonların Başbuğuydu’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş, Alparslan Türkeş’in 27. Ölüm yıldönümüne ilişkin açıklamalarda bulundu.  Karataş; “Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in vefat yıldönümü. Türk Dünyasının Lideri, Ülkücü Hareketin Mimarı ve Milliyetçi Hareket Partisinin Kurucusu  Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ebediyete intikalinin üzerinden 27 yıl geçmiştir. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş ömrünü Türk Milliyetçiliği davasına ve Türk Birliğine adamış, Türk Milletinin birliği ve beraberliği için amansız mücadeleler vermiştir. O büyük bir devlet adamıydı, yüz yıla damgasını vuran, milli bir kahramandı ve ardında koca bir ordu bırakan, Türk Milletinin umudu, milyonların Başbuğuydu. Başbuğumuz hiçbir zaman kolay bir başarı vaat etmemiş, tehditlere ve engellemelere kulak asmamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi Başbuğumuzun işaret ettiği istikamette Liderimiz Devlet Bahçeli’nin rehberliğinde5 kutlu bir hedefe yol almaktadır. Başbuğumuza olan sevgimiz hiç eksilmemiş ve onun yolunda yürüyenlerin sayısı milyonlara ulaşmıştır. Bu duygularla Hareketimizin kurucusu Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i vefatının 27. yılında rahmet ve dualarla anıyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası