Amatör küme U16 Ligi’nde 6. hafta maçları tamamlandı. Aksaray 68 SK ile Osmanlı 1453 takımı karşılaştı. Maçı Osmanlı 1453 takımı 2-0 kazandı. Eğitimspor, Aksaray Belediyespor maçını ise Aksaray Belediyespor 6-0..
Amatör küme U16 Ligi’nde 6. hafta maçları tamamlandı. Aksaray 68 SK ile Osmanlı 1453 takımı karşılaştı. Maçı Osmanlı 1453 takımı 2-0 kazandı. Eğitimspor, Aksaray Belediyespor maçını ise Aksaray Belediyespor 6-0 gibi farklı bir skorla kazandı. Ekecikspor, Anadolu Gençler takımının kıyasıya mücadelesini ise Ekecikspor 4-2 üstünlük ile kazandı. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)