Gündem

Vali Kıraç’tan hayırlı olsun ziyareti

1994-1997 yıllarında Aksaray Valiliği görevini yürüten emekli Vali Mustafa Cahit Kıraç Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nu ziyaret etti. Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Aksaray eski valisi Cahit Kıraç bir süre sohbet..

Vali Kıraç’tan hayırlı olsun ziyareti
banner

1994-1997 yıllarında Aksaray Valiliği görevini yürüten emekli Vali Mustafa Cahit Kıraç Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nu ziyaret etti. Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Aksaray eski valisi Cahit Kıraç bir süre sohbet ettiği Vali Kumbuzoğlu’na hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili gazetecilere açıklamada bulunan Aksaray eski Valisi Cahit Kıraç Aksaray’ın günden güne daha da geliştiğini ve iyiye gittiğini söyledi.  Emekli Vali Kıraç; “Sayın Valimize hayırlı olsun dileğinde bulunmak için ziyarette bulundum. Uzun yıllar önce Aksaray Valiliği görevini yaptım. Çok dostum arkadaşım hemşerimiz var. Onları da ziyaret ettim. Aksaray’ın günden güne daha iyiye gittiğini görüyorum. Valimizi kutluyor başarılar diliyorum. Tüm Aksaraylı hemşerilerime selamlarımı iletiyorum “dedi. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu’da yaptığı açıklamada; “Meslek büyüğümüz daha önce Aksaray Valiliği yapan Cahit Kıraç valimizin ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Aksaray Valiliği döneminden bahsettik. Kendisi ülkemizin birçok ilinde valilik yapmış önemli hizmetlerde bulunmuş birisi. Ziyareti ile bizi mutlu etti. Kendisine sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası