Gündem

Vali Kumbuzoğlu özel çocukların mezuniyet heyecanına ortak oldu

Aksaray Hacı Ömer Usluer Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı. Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu özel çocukların heyecan ve mutluluklarına düzenlenen törene katılarak ortak oldu. TÖREN COŞKUYLA KUTLANDI Okul..

Vali Kumbuzoğlu özel çocukların mezuniyet heyecanına ortak oldu
banner

Aksaray Hacı Ömer Usluer Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı. Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu özel çocukların heyecan ve mutluluklarına düzenlenen törene katılarak ortak oldu.

TÖREN COŞKUYLA KUTLANDI

Okul Bahçesinde düzenlenen törende özel çocuklar çeşitli yörelerin halk oyunları gösterilerini sundu. Okul öğretmenlerinin resimlerinin bir kalp içerisinde yer aldığı öğrencilerin sunduğu fon gösterisi büyük beğeni topladı. Özel bireylerin sorunlarına dikkat çekilen özel bir haftanın başlangıcında düzenlenen töreni çok anlamlı bulduğunu ve bu törene katılmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu törende yaptığı konuşmasında özel çocuklar, gençler ve tüm yetişkin bireylerin sorunlarını çözmek için gayret gösterdiklerini söyledi.

Kumbuzoğlu;“Bir devletin varlığı, güçlülüğü, medeniyet ölçüsü ve gelişmişlik ölçüsü; engelli ve özel insanların önünü açması, topluma, sosyal hayata ve çalışma hayatına katabilmesi ile ölçülüyor. Bunları yapan devlet güçlü devlettir. Devletimizin bu alanda yaptığı çalışmalar ortadadır. Velilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm kamu kurumlarımız ile birlikte tüm engelleri ortadan kaldırmak için var gücümüzle gayret gösteriyoruz” dedi. Vali Kumbuzoğlu mezun olan öğrencilere aileleri ile birlikte sağlık, huzur içinde bir yaşam geçirmelerini diledi.

Konuşmaların ardından okul öğrencileri tarafından çeşitli gösteriler sunuldu. Tören sonunda okuldan mezun olan öğrencilere diplomaları Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Yoldaş tarafından takdim edildi. Tören mezun öğrencilerin kep atması ile sona erdi. (Haber Bülteni)  

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası