Aksaray’da çarşı ve mahalle bekçisi Osman İnel yaşamını yitirdi. İnel’in Türk bayrağına sarılı naaşı, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Ervah Mezarlığı’nda mezarlığında defnedildi. 79 yaşında vefat eden çarşı ve..
Aksaray’da çarşı ve mahalle bekçisi Osman İnel yaşamını yitirdi. İnel’in Türk bayrağına sarılı naaşı, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Ervah Mezarlığı’nda mezarlığında defnedildi.
79 yaşında vefat eden çarşı ve mahalle bekçisi Osman İnel’in cenazesine Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP İl Başkanı Burhanettin Karataş, polisler ve vatandaşlar katıldı. Kaşlı, İnel’in ailesi ve yakınları ile görüşerek başsağlığı dileyip taziyede bulundu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)