Gündem

Yılmaz ‘Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yerel Yönetimlerden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte yapımı devam eden yeni belediye hizmet binasını inceledi. Yılmaz, “Yeni Belediye hizmet..

Yılmaz ‘Başkanımızı ve  ekibini tebrik ediyorum’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yerel Yönetimlerden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte yapımı devam eden yeni belediye hizmet binasını inceledi. Yılmaz, “Yeni Belediye hizmet binası Aksaray’ın gelişimine ciddi katkılar sunacaktır” dedi.

Bir dizi ziyaret ve açılış için Aksaray’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Aksaray ziyaretinde saha incelemelerinde bulundu. Hoca AhmedYesevî Kitap Konağı açılışının ardından Belediye Başkanları istişare toplantısına katılan ve sonrasında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ev sahipliğinde Aksaray Belediyesi Yeni Hizmet Binasının inşaatında incelemelerde bulunan Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ziyarette Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Müzehher Belma Erdoğan, Lokman Ertürk ve Veli Böke’de yer aldı.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, mevcut belediye hizmet binasının artık ihtiyacı karşılayamaz durumda olduğunu ve bu sebeple yeni hizmet binasının zaruri hale geldiğini bildirdi.

Dinçer, “Yeni belediye hizmet binamızı 66 bin metrekarelik arsaya inşa ediyoruz. 2 bloktan oluşan yeni hizmet binamız 31 bin 816 metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek. 4 katlı olarak inşa edilen projemiz içerisinde otoparklara ve yeşil alanlara yer verdik. Önümüzdeki aylarda bu projemizi tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI AKSARAY’IN GELİŞİMİNE KATKI SUNACAK

Aksaray Belediyesi Yeni Hizmet Binasının projesini inceleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkanı Dinçer’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.  Ülke genelinde AK Parti belediyeciliğinin hizmet ve eser belediyeciliğine dönüştüğünün altını çizen Yılmaz, “Değerli Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’in Aksaray’a yaptığı hizmetleri yakından görmek için Aksaray’a geldik. Şu an belediye hizmet binası inşaatı alanındayız. Projesini inceledik ve yeni belediye hizmet binası Aksaray’ın gelişimine katkı sunacak. Yerel yönetimler olarak projeyi çok beğendik. Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum. 2024 seçimlerine hazırlık aşamasında iken Belediye Başkanımız Evren Bey’e her konuda destek olacağımızı bir kez daha belirtmek istiyorum.  Aksaray’da hemen hemen her noktasında Aksaray Belediyesi görüyoruz. Belediyemiz çalışıyor. Evren Başkan yaptığı projelerle Aksaray’ı geleceğe taşıyor” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası