banner
Gündem

‘Yüzyılın konut projesi hayırlı olsun’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini değerlendirdi. Milyonların beklediği, Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesi olarak ifade edilen proje için sürecin başladığı..

‘Yüzyılın konut  projesi hayırlı olsun’
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesini değerlendirdi.

Milyonların beklediği, Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesi olarak ifade edilen proje için sürecin başladığı bildirildi. Planlamaya göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan proje bitirildiğinde 3 milyon 750 bin kişi daha güvenli yaşam alanına kavuşmuş olacak.

Proje için “Dünyadaki en büyük konut yatırımı” tanımını yapan Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanı’mız Erdoğan liderliğinde Cumhuriyetimizin 100. yılına böyle küresel ve tarihi önemde bir kampanya ile girmekten gurur duyuyoruz” dedi.

Sosyal konut projesinin ilk etabını oluşturan 250 bin sosyal konut, 100 bin konut arsası ve 10 bin işyerinin 2 yılda bitirilerek hak sahiplerinin kullanımına sunmak için planlandığını belirten İl Başkanı Altınsoy, projenin bu ilk etabının dahi Cumhuriyet tarihinin en büyük ve en donanımlı sosyal konut atılımı olduğuna dikkat çekti.

AK Parti’nin sosyal devlet olmanın tüm gerekliliklerini yerine getirdiklerini ifade eden Altınsoy şöyle konuştu: “Önce Millet diyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, anlayışıyla hareket ediyoruz. Sosyal devlet olmanın bütün gereklerini yerine getiriyoruz. Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği Cumhuriyet tarihinin en büyük Sosyal konut projesi kapsamında ilk etapta ilimizde bin 200 TOKİ konutu yapılacaktır. TOKİ müjdesini veren Cumhurbaşkanı’mıza şükranlarımızı sunuyoruz. Hemşerilerimize hayırlı olsun.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası