Aksaray’da İl Jandarma Komutanlığı trafik jandarma personelleri tarafından belediyelerde görevli zabıta personeline eğitim verildi. Trafik jandarmaları, kentte “2021-2023 Trafik Güvenliği Eylem Planı” çerçevesinde kazaların önlenmesi, can ve mal kaybının önüne..
Aksaray’da İl Jandarma Komutanlığı trafik jandarma personelleri tarafından belediyelerde görevli zabıta personeline eğitim verildi.
Trafik jandarmaları, kentte “2021-2023 Trafik Güvenliği Eylem Planı” çerçevesinde kazaların önlenmesi, can ve mal kaybının önüne geçilmesi amaçlı çeşitli çalışmalar yürütüyor.Kamu kurum/kuruluşlarında görevli personellerine hız sınırları, geçiş üstünlüğü konuları ve diğer trafik kuralları anlatıldı. Özellikle emniyet kemeri takılmasının önemine değinen ekipler eğitimin ardından itfaiye erlerine bilgilendirme broşürü dağıttı.
İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, “Trafik bilincini ileri seviyeye getirmek amacıyla trafik eğitimi faaliyetlerimize hassasiyetle devam edilecektir” ifadelerine yer verildi. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)