Aksaray’da ekim sezonu öncesinde tohumların tanıtılacağı bir festival düzenlenecek. Aksaray Ziraat Odası Hizmet Binası Bahçesinde 19-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ‘Tohum Festivali’ Türkiye’nin dört bir yanına bereket dağıtacak. Ata tohumlarımız..
Aksaray’da ekim sezonu öncesinde tohumların tanıtılacağı bir festival düzenlenecek. Aksaray Ziraat Odası Hizmet Binası Bahçesinde 19-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ‘Tohum Festivali’ Türkiye’nin dört bir yanına bereket dağıtacak. Ata tohumlarımız festivalde başköşede yer bulacak.
Festivale ilişkin bilgiler veren Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, “Ekim sezonu öncesi sektöründe öncü birçok tohum firması ve kamu kurumunun tohumlarını tanıtacağı ‘Tohum Festivalimize’ tüm üreticilerimiz davetlidir. Festivalimiz 19-20 Eylül tarihleri arasında Aksaray Ziraat Odası Hizmet Binası Bahçesi’nde düzenlenecektir. Tüm çiftçilerimizi festivalimize bekliyoruz” diye konuştu. (Haber Bülteni)
YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)