banner
Siyaset

‘21 yıldır olduğu gibi yine milletimiz kazanacak’

Saha çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, “14 Mayıs’ta bu zaferlere bir yenisi daha eklenecek. Türkiye Yüzyılı’nda kazanan hem Aksaray hem de..

‘21 yıldır olduğu gibi yine milletimiz kazanacak’
banner

Saha çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Hüseyin Altınsoy, “14 Mayıs’ta bu zaferlere bir yenisi daha eklenecek. Türkiye Yüzyılı’nda kazanan hem Aksaray hem de ülkemiz olacak” dedi.

AK Parti’nin her zaman milletiyle hemhal olan ve milletine hizmet etme gayesinde olan bir anlayışta olduğunu vurgulayan Altınsoy, “Tarihi, kültürü ve doğasıyla huzur şehri olan Aksaray’ımızda deyim yerindeyse ayak basılmadık yer bırakmıyoruz. Şimdiye kadar nice seçimlere nice zaferlere tanıklık ettik. 14 Mayıs’ta bu zaferlere bir yenisi daha eklenecek. Türkiye Yüzyılında kazanan hem Aksaray’ımız hem de ülkemiz olacak” diye konuştu.

‘ZAFER GELENEĞİ, BU SEÇİMDE DE ARTARAK DEVAM EDECEK’

“2002 seçimlerinden bu yana devam eden zafer geleneği, bu seçimde de artarak devam edecek” diyen Altınsoy şöyle devam etti, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan milletimizin bağrından gelen bir liderdir. Milletimiz kendisi için bu kadar hizmet eden, uykusundan feragat eden, uluslararası arenada en iyi şekilde temsil eden liderine 14 Mayıs’ta tekrar yetkiyi vererek Türkiye Yüzyılı meşalesini yakacaktır.”

‘14 MAYIS’TA KAZANAN YİNE MİLLETİMİZ OLACAKTIR’

Türkiye’nin AK Parti hükümeti döneminde yapılan yatırımlarla başarı yönünde büyük bir ivme yakaladığını kaydeden Altınsoy, “Ülkemizin yakın siyasal tarihi iyi bir şekilde irdelendiğinde, AK Parti hükümetlerimizin milletimize olan büyük hizmetleri daha net anlaşılacaktır. Her on yılda bir yapılan modern veya post modern darbelerle milletin iradesine ipotek koymaya çalışanlara Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti kadroları daima ‘dur’ demiştir. Milletimizin tercihlerini yok sayan herkes milli irade duvarına çarpmıştır. 21 yıllık kutlu yolculuğumuzun en büyük öznesi daima milletimiz olmuştur. 14 Mayıs’ta yeni bir zaferle kazanan yine milletimiz olacaktır” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası