banner
Siyaset

‘Sağlık sektörü, toplumun en önemli unsurlarından biridir’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle sağlık kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maya Kadın Doğum Hastanesi, Hasandağı..

‘Sağlık sektörü, toplumun en önemli unsurlarından biridir’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle sağlık kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maya Kadın Doğum Hastanesi, Hasandağı Cerrahi Tıp Merkezi, Defne Sağlıklı Yaşam Merkezi, Dr. Nihal Başaran Sağlık ve Güzellik Merkezi, Fizyomet Sağlıklı Yaşam Merkezi, İnova Hastanesi, Özel Aksaray Hastanesini ziyaret ederek tıp bayramlarını kutlayan Çıtak; “Ülkemizde halka sağlık hizmetlerini ulaştırmak için gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle ve fedakarca çalışan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. Bu vesileyle sağlık çalışanlarının fedakarca yaptığı işlerin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim. Sağlık sektörü, toplumun en önemli unsurlarından biridir. Hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları, her zaman takdir ve minnetle karşılanmalıdır” dedi.

Doktorlara ve sağlık çalışanlarına teveccüh ve samimiyetleri için teşekkür eden Çıtak; “Aksaray’a hizmet noktasında tüm kurum ve kuruluşlarımızla, sağlık camiamızla, esnaflarımızla, vatandaşlarımızla ortak akılla hareket edeceğiz. Herkesin söyleyecek bir sözü, sunacak bir fikri olacak. Şeffaf, katılımcı ve yeni nesil bir belediyecilik anlayışıyla şehrimizin sorun ve problemlere çözüm getireceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası