banner
Siyaset

Akşener Aksaray’a geliyor

Aksaray’da İYİ Parti teşkilatı, Genel Başkanları Meral Akşener’i ağırlamaya hazırlanıyor. Seçime sayılı günler kala siyasi hareketlilik sürerken, siyasi partilerin genel başkanları da adaylarına destek olmak için Aksaray’a gelmeye başladı. Akşener,..

Akşener Aksaray’a geliyor
banner

Aksaray’da İYİ Parti teşkilatı, Genel Başkanları Meral Akşener’i ağırlamaya hazırlanıyor. Seçime sayılı günler kala siyasi hareketlilik sürerken, siyasi partilerin genel başkanları da adaylarına destek olmak için Aksaray’a gelmeye başladı. Akşener, İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer tarafından düzenlenecek olan iftar programına katılacak. 13 Mart Çarşamba günü Büyük Bölcek Mahallesi Cumartesi Semt pazarında gerçekleşecek olan iftar programında, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, partililer ve Aksaraylılarla bir araya gelecek.

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Sercan Belgemen, Akşener’in Aksaray programının detaylarını açıkladı. Belgemen; “Akşener, Aksaray ziyaretini ilk olarak kapalı çarşı esnafına gerçekleştirecek. Kapalı çarşıda, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelecek olan Liderimiz Akşener, onların sorunlarını ve taleplerini dinleyip, Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer’e destek isteyecek. Esnaf ziyaretinin ardından Akşener, adaylarla ve Partilerle birlikte şehir turu yaparak Aksaraylıları selamlayacak. Daha sonra, Aksaray Belediye Başkan Adayımız Tuğrul Karacaer’in Cumartesi Pazar alanında düzenleyeceği iftar programına katılım sağlayacak” dedi.

‘5 BİN KİŞİLİK İFTAR PROGRAMI İLE AKSARAYLI HEMŞERİMİZLE BULUŞACAĞIZ’

Tüm Aksaraylıları iftar programına katılmaya davet eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, “Genel Başkanımız Meral Akşener, seçim çalışmalarımız da gücümüze güç katmak, bizlere destek olmak için 13 Mart Çarşamba günü şehrimize gelecektir. 5 bin kişilik iftar programı ile Aksaraylı hemşerimizle buluşacağız. Birlik ve dayanışmanın en güçlü olduğu Mübarek Ramazan ayında hemşerilerimizle Genel Başkanımız Meral Akşener’i bir araya getirmenin mutluğunu yaşayacağız.   Aksaray Belediyesi başta olmak üzere Yerel yönetimlerde İyi Kadroların İş başına geçeceği günlerin habercisi niteliğinde ki iftar programımıza tüm hemşerilerimi katılmaya davet ediyorum” diye konuştu. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası