banner
Siyaset

Aydoğdu; ‘Başkan Dinçer’in çalışmalarını gıptayla izliyorum’

MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU VE BAŞKAN DİNÇER KADIN AKTİVİTE MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberinde Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezi’ni ziyaret ederek, kadın..

Aydoğdu; ‘Başkan Dinçer’in çalışmalarını gıptayla izliyorum’
banner

MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU VE BAŞKAN DİNÇER KADIN AKTİVİTE MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer beraberinde Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezi’ni ziyaret ederek, kadın kursiyerler ve çocuklarla bir araya geldi. Ziyarete, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ile Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav da eşlik etti.

Kadınların hayatın her alanında yer alması ve fırsat eşitliğinin sağlanmasının önemine değinen Aydoğdu, kadın aktivite merkezlerinin Aksaraylı hanımlara katma değer kattığını söyledi.

Aydoğdu;  “Evren Başkanımın toplumun her kesimine hitap eden projelerini gıptayla izliyorum. Kadın Aktivite merkezlerimizde bunlardan birisi kadınlarımızın burada yeteneklerini sergileyip ev ekonomilerine katkı sağlamaları her şeyden önce verimli zaman geçirmeleri son derece önemli bu bağlamda yaptığı bu hizmetlerden dolayı başkanımıza şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

TOKİ bölgesinde yer alan Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezinde kursiyerlerin çalışmalarını yakından inceleyen Dinçer; “Kadınların sosyal, sportif, kültürel ve mesleki alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri imkânlar sunan kadın aktivite merkezlerimiz kadınların güçlenmesi ve toplumsal hayatta aktif rol almasında önemli rol oynuyor. Kadınların güçlenmesi ve toplumsal hayatta daha aktif rol alması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası