banner
Siyaset

CHP’li Demir ve beraberindeki heyetten esnaf ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksaray Belediye Başkan adayı Pelinsu Yıldırım Demir, seçim kampanyası kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Yurt İçi Örgütlenme Koordinatörü Ali Abbas..

CHP’li Demir ve beraberindeki heyetten esnaf ziyareti
banner

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksaray Belediye Başkan adayı Pelinsu Yıldırım Demir, seçim kampanyası kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Yurt İçi Örgütlenme Koordinatörü Ali Abbas Ertürk, eski DYP milletvekili Mahmut Öztürk’te Pelinsu Yıldırım Demir’in yapmış olduğu ziyaretlerde CHP teşkilatına eşlik etti.
Mahmut Öztürk yaptığı açıklamada, “Türkiye’de özellikle Aksaray’da siyaset yapmak çok zordur. Siz dürüst bir siyasetçi olarak, siyaset yapmak için kötüden izin almak zorunda kalırsınız. Ben ise hiçbir zaman kötülerden izin almadım. Beni nasıl biliyorsanız Pelinsu kızımı da aynı bilin. Pelinsu Yıldırım Demir genç ve liyakatli bir aday. Zalime boyun eğmez, sizlerin ezilmemesi için elinden geleni yapar. Mesleği liyakatli hizmete, karakteri de dürüst hizmete gayet uygun. Aksaray’ın kasasını, belediyesini emanet edebileceğiniz en doğru adres. Pelinsu kızım Aksaray’a hizmet için çıktığı yolda yalnız değil. Bende arkasındayım. Sizlerden genç kardeşim için destek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

ERTÜRK, ‘PELİNSU KARDEŞİME HER KONUDA KEFİLİM’

Ziyaretlere eşlik eden Ali Abbas Ertürk ziyaretler esnasında yapmış olduğu konuşmada “Genel seçimlerde olmadı lakin yerel seçimlerde Aksaraylı vatandaşlarımız gerekeni yapacaktır. Biz her zaman halkın çıkarlarını gözeten, Aksaray’ın maddi manevi çıkarlarını düşünen bir siyaset yaptık. Pelinsu Yıldırım Demir sizler için yapmış olduğum mücadelede il başkan yardımcısı olarak hep yanımdaydı. 10 seneyi aşkındır Cumhuriyet Halk Partisinin her kademesinde görev alan Pelinsu Yıldırım Demir bu seçimlerde en doğru aday olarak genel merkezimiz ve Aksaray parti teşkilatımızın onayı ile aday gösterildi. Aday gösterilmesinde en büyük etken ise Belediye başkanlığı makamında sizlere en iyi, en dürüst hizmeti liyakatle getirecek olmasıydı. Bizim parti olarak inancımızın tam olduğu adayımıza sizlerin de inancı tam olsun. Ben her konuda Pelinsu kardeşime kefilim. Kefil olmayacağım kişinin yanında da gezmem. Bugün burada Pelinsu Yıldırım Demir ile birlikte sizlerden destek istiyorsam bilin ki sizler için en doğru adaydır. Aksaray’ın hizmet anlamında kaybettiği 20 seneyi telafi edecek, kısa sürede sizleri hak ettiğiniz hizmete kavuşturacaktır. Hepinizden Pelinsu Yıldırım Demir’e destek istiyorum. Çocuklarınızın geleceği için bu destek şart” diye konuştu.
‘GÖSTERİLEN İLGİ VE DESTEK
İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM’
Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Pelinsu Yıldırım Demir, “Parti Meclisi Üyesi ve Yurt İçi Örgütlenme Koordinatörümüz Ali Abbas Ertürk, Kırşehir Milletvekilimiz Metin İlhan, önceki dönem Milletvekilimiz Mahmut Öztürk, İl Başkanımız Bilal Özdemir, önceki dönem İl Başkanlarımız Doğan Koşar ve Hacı Ali Keleş, belediye meclis üyesi adaylarımız, il genel meclis üyesi adaylarımız ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası