banner
Siyaset

Çıtak; ‘Artık gün sayıyoruz’

‘BİZ HER EL UZATTIĞIMIZ, YÜREĞİNE DOKUNDUĞUMUZ VATANDAŞIMIZLA DERTLEŞİYORUZ. ONLARIN SORUNLARINI, SORUNLARIN ÇÖZÜMLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ. ARTIK SABIRSIZLANIYORUZ. HALKIMIZIN TALEP VE BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN GÜN SAYIYORUZ’ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray..

Çıtak; ‘Artık gün sayıyoruz’
banner

‘BİZ HER EL UZATTIĞIMIZ, YÜREĞİNE DOKUNDUĞUMUZ VATANDAŞIMIZLA DERTLEŞİYORUZ. ONLARIN SORUNLARINI, SORUNLARIN ÇÖZÜMLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ. ARTIK SABIRSIZLANIYORUZ. HALKIMIZIN TALEP VE BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN GÜN SAYIYORUZ’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, artık sayılı günlerin kaldığı 31 Mart yerel seçimleri kapsamında esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerini yoğun tempoda sürdürüyor. Aksaray halkıyla kucaklaşarak yapacakları projeleri, yaşanan sorunlara ilişkin çözüm önerilerini Aksaray halkına aktardıklarını söyleyen Çıtak; “Durmadan, yorulmadan, ayırmadan, ayrışmadan, canla, başla Aksaray’ımız için çalışacağız. Biz Aksaray’ın en iyi hizmetleri alması, halkın sosyal ve kültürel anlamda hayatlarına dokunacak adımların atılması için, eğitimden sağlığa, ulaşımdan altyapıya, kent merkezinden unutulmuş olan uzak mahallelerimize, turizmden tarıma, modern kentleşmeden tarihi dokuya her alanda hizmet dönemi başlıyor. Vatandaşlarımızın 31 Mart’ta vereceği güçlü destekle Aksaray’ın seyrini değiştirecek projelere imza atmak için MHP kadroları işin başına geçecek” dedi.

Artık hangi projeden başlayacağını, projeleri en kısa sürede nasıl bitireceğini düşünmeye başladığını ve bu inanç ve kararlılığın ziyaretlerde Aksaray halkının gösterdiği ilgi ve alaka ile zihninde oturduğunu belirten Çıtak, “Biz her el uzattığımız, yüreğine dokunduğumuz vatandaşımızla dertleşiyoruz. Onların sorunlarını, sorunların çözümlerini çok iyi biliyoruz. Halkımızda bizlerin samimiyetlerini biliyor ve bize güvenlerini desteklerini açıkça dile getiriyor. Artık sabırsızlanıyoruz. Halkımızın talep ve beklentilerini karşılamak için gün sayıyoruz. Halkımızın bizi kucakladığı gibi, bizleri bağırlarına bastığı gibi 31 Mart’tan sonra bizde onları bağrımıza basacağız. Kaybedecek artık bir anımız bile yok. El ele, gönül gönle hizmet kervanını başlatacağız” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası