banner
Siyaset

Dinçer;  ‘Hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer seçim çalışmaları kapsamında TOKİ sakinleriyle bir araya geldi. Cumhuriyet mahallesi muhtarı Emre Ağaçdelen ’inde hazır bulunduğu toplantıya mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Dinçer, ilk..

Dinçer;  ‘Hizmetlerimizi artırarak devam ettireceğiz’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer seçim çalışmaları kapsamında TOKİ sakinleriyle bir araya geldi. Cumhuriyet mahallesi muhtarı Emre Ağaçdelen ’inde hazır bulunduğu toplantıya mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Dinçer, ilk 5 yıllık hizmet süresinde Cumhuriyet ve Yunus Emre mahallelerini kapsayan TOKİ bölgesine önemli yatırımlar yapıldığını ikinci hizmet döneminde bu hizmetlerin artarak devam edeceğini kaydetti.

Vatandaşlar, talep ve önerilerini bizzat Başkan Dinçer’e iletirken akıllarındaki soruları da yönelttiler. Gelen talepleri tek tek dinleyen Başkan Dinçer her söz alan vatandaşı dikkatle dinleyerek, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlar verdi, soruları içtenlikle yanıtladı.

Mahallenin ihtiyaçlarını takip ettiklerini ve bu konularda istişarelerde bulunduklarını, amaçlarının vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek olduğunu kaydeden Başkan Dinçer, “Şehrimizle, mahallemizle ilgili konuları sizlerle paylaşmak için buradayız. Göreve gelmemizle beraber Cumhuriyet ve Yunus Emre mahallelerimizi kapsayan TOKİ bölgesi olarak tanımladığımız iki mahallemize yaptığımız yatırımlarla adeta bu bölgemizi bir cazibe merkezi durumuna getirdik. Aksaray’ın nüfusunun önemli bir kısmının yaşadığı bu bölgemize önemli kazanımlar sağladık. Göreve geldiğimiz günlerde bölgemizin bağlantı yolları iyi durumda değildi. İvedi bir şekilde yollarımızı yaptık. Kadınlarımızı sosyal hayatın içinde daha çok tutacak kadın aktivite merkezini, Aksaray’ımızda gençlerimiz ve kitap severler için üç bölgemizde hayata geçirdiğimiz kitap konaklarımızdan biri olan Hoca Ahmed Yesevi kitap konağını, tatlı su kabinlerini, iki mahallemize de hizmet verecek olan Aksaray’ın ilk kapalı Pazar alanı ve sosyal tesisini yine bu bölgemize kazandırırken mevcut otobüs seferlerinin sayısını araç filomuza kattığımız kırmızı otobüslerle artırarak ulaşım sorununu da ortadan kaldırmış olduk. İkinci dönemde de El ele gönül gönülle, hep beraber daha güçlü bir şekilde Şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Aksaray için eser ve hizmet belediyeciliği, gerçek belediyecilik diyoruz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası