banner
Siyaset

‘Esnaf kardeşlerimizin desteğini hep hissettik’

DİNÇER; ‘SİZLER İNSANLARI, BİZLERDE ŞEHRİMİZİ GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ’ Ramazan ayında toplumun her kesiminden vatandaşla bir araya gelerek çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; iftar programlarında Aksaray’da..

‘Esnaf kardeşlerimizin desteğini hep hissettik’
banner

DİNÇER; ‘SİZLER İNSANLARI, BİZLERDE ŞEHRİMİZİ GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ’

Ramazan ayında toplumun her kesiminden vatandaşla bir araya gelerek çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer; iftar programlarında Aksaray’da faaliyet gösteren berber ve kuaför esnafıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Şehrin tüm paydaşları ile çeşitli programlar vesilesi ile bir araya geldiklerini ve esnafların talep ve önerini alarak anında çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını söyleyen Dinçer; “Odalarımız, sendikalarımız, derneklerimiz bizler için çok önemli. Meslek örgütlerinin bir arada olması güçlü ve emin adımlarla ilerlemesine her zaman destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Destekleri ile bizlere güç veren kıymetli esnaf kardeşlerimizin desteğini hep hissettik” dedi.

İftar programını katılım sağlayan Berberler ve Kuaförler odası başkanı Mehmet Doğan’a, yönetim kurulu üyelerine ve berber ve kuaförlere teşekkür ederek, esnafların ramazanı şerifini kutlayan Başkan Dinçer, esnafların istek ve taleplerini de not aldı.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Doğan ise yaptığı konuşmada; “Her fırsatta bizlerin sorunları ile yakından ilgilenen bir başkanımız olduğu için çok şanslıyız. 31 Mart mahalli idareler seçiminde de başkanımız yanındayız” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası