banner
Siyaset

‘Gönül sofrasında yer almak bizim için gurur verici’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin pekiştiği ramazan ayında Aksaraylı ailelerin iftar sofralarına misafir oluyor. Görev süreci boyunca vatandaşlarla bir araya gelmek için çeşitli programlar düzenleyen Belediye..

‘Gönül sofrasında yer almak bizim için gurur verici’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin pekiştiği ramazan ayında Aksaraylı ailelerin iftar sofralarına misafir oluyor.

Görev süreci boyunca vatandaşlarla bir araya gelmek için çeşitli programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Şeyhhamit Mahallesi’nde ikamet eden Coşkuner ailesinin iftar sofrasına misafir oldu.  İftar sonrasında Coşkuner ailesi sakinleri ve komşuları ile çay içip sohbet eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray’a kazandırdıkları projeler hakkında bilgiler verdi. Yeni dönemde yapılması planlan 41 proje ile ilgili de aileden ve Şeyhhamit Mahallesi sakinlerinin görüş ve önerilerini alan Başkan Dinçer, Coşkuner ailesine teşekkür etti.

‘RAMAZANIN BEREKETİ, EVLERİMİZDEN EKSİK OLMASIN’

Ramazan’ın manevi atmosferini yaşatmak için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemenin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelmenin önemli olduğunu söyleyen Başkan Dinçer, “Ramazan bolluk, bereket, birlik ve dayanışmanın bol olduğu aydır.Bu akşam sofralarında bizleri misafir eden,yemeğini, ekmeğini bizimle bölüşen ailemize misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.Hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz.Ramazanın bereketi, evlerimizden eksik olmasın” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası