banner
Siyaset

 ‘Güçlü Türkiye’nin tek teminatı AK Parti’dir’

Aktürk, “AK Parti, sadece gelişimin ve büyümenin, değişimin ve kalkınmanın adı olmadı. AK Parti, Türkiye’de nitelikli siyasetin, güçlü bir demokrasinin, milli iradenin, katılımcı yönetim anlayışı ve özgürlüklerin temsilcisi de oldu”..

 ‘Güçlü Türkiye’nin tek teminatı AK Parti’dir’
banner

Aktürk, “AK Parti, sadece gelişimin ve büyümenin, değişimin ve kalkınmanın adı olmadı. AK Parti, Türkiye’de nitelikli siyasetin, güçlü bir demokrasinin, milli iradenin, katılımcı yönetim anlayışı ve özgürlüklerin temsilcisi de oldu”

Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk gündeme dair çeşitli değerlendirmelerde bulundu. AK Parti’nin, güçlü ve geleceği aydınlık bir Türkiye’nin tek teminatı olduğunu belirten Aksaray İl Başkanı Aktürk, “Türkiye’de AK Parti dışında hiçbir siyasi partiye böylesine büyük bir başarı nasip olmamıştır. Tek başına bu sonuç bile AK Parti’nin bu ülkede ne denli büyük bir boşluğu doldurduğunu göstermek için yeterlidir. Kaldı ki, 2002 yılından bu yana girdiği her seçimden büyük zaferler elde ederek çıkmış olan AK Parti, Türk siyasetine vurulan bir damga ve Türkiye’nin önüne açılan yepyeni bir ufuk olmuştur. Bu bağlamda AK Parti için yapılabilecek belki de en güzel tanım; ‘Bir Türkiye Partisi’ ve ‘Milletin Bizzat Kendisi’ olacaktır. Bu kutlu hareketin lideri olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Milletin Adamı’ deniliyor oluşu da, işte bu yüzdendir” diye konuştu.

AK Parti’nin, bir yandan Türkiye’nin müreffeh yarınlarını inşa ederken, diğer yandan da vesayet odaklarıyla, terör yapılanmaları ve bölücü örgütlerle, kapatma davaları ve çeşitli darbe girişimleriyle karşı karşıya kaldığını anlatan Aktürk, buna rağmen millet iradesinin her defasında galip geldiğini ve AK Parti’nin, milletten aldığı güçle bütün engelleri aştığını kaydetti.

‘AK PARTİ YENİ BİR DÖNEMİN KAPILARINI AÇTI’

“İşin sırrı millete efendilik değil, hizmetkâr olmaktır” diyen Başkan Aktürk, “Milletimizin huzuru, refahı ve selametinden başka hiçbir gayesi olmayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu yüzden çok büyük bir teveccühe mazhar olmuştur. Bir lider düşünün ki; kurulan tüm tuzakları, komploları, hukuk dışı her türlü girişimi, krizleri, kaosları ve hain kalkışmaları bir çırpıda bertaraf edebiliyor. Bunu elbette samimiyetiyle, gayretiyle ve milletinden aldığı dua ve güçle yapıyor. Geride kalan 21 yılı kutlu bir mücadele ve başarı hikâyesine dönüştüren de, AK Liderimizin işte bu samimiyeti ve gayretidir” dedi.

AK Parti’nin, yöresel, bölgesel ve ülkesel kalkınma noktasında yepyeni bir dönemin kapılarını açtığını vurgulayan Başkan Aktürk sözlerine şöyle devam etti: “Siyaset tarihimizi ele alırken, ‘AK Parti’den önceki ve sonraki’ dönem diye iki ayrı başlık açmak gerekir. Çünkü Türkiye’de gelişimin, değişimin, dönüşümün ve büyümenin eşsiz bir tek tarifi vardır, o da AK Parti’dir. Bizler ve tüm AK kadrolar işte bu hedef doğrultusunda çalışmaya, koşmaya ve koşturmaya devam edeceğiz. Kurucu Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere gösterdiği istikamette yalnız ve yalnız milletimize hizmet etmek için yürümeye devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak; bilinmelidir ki, en büyük arzumuzdur. Milletimize hizmet yolunda samimiyet, tevazu ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Bunun için diyoruz ki doğru adımlarla, yol devam.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası