banner
Siyaset

‘İcraat ve eser siyaseti yapıyoruz’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Belediye Başkanı ve Adayı Dr. Evren Dinçer’in proje tanıtımını değerlendirdi. Hafta sonu yüksek katılımla gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısına ilişkin açıklamalarda bulunan Aktürk,..

‘İcraat ve eser siyaseti yapıyoruz’
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Belediye Başkanı ve Adayı Dr. Evren Dinçer’in proje tanıtımını değerlendirdi. Hafta sonu yüksek katılımla gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısına ilişkin açıklamalarda bulunan Aktürk, “Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer, yoğun katılım ile gerçekleşen programda projelerini kamuoyu ile paylaştı. Aziz milletimize hayırlı olsun. Öncelikle böylesine kapsamlı bir Beyanname çalışmasına katkıda bulunan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Projelerin Aksaray’ın geleceğine ışık tutacağına değinen Aktürk, “Türkiye’nin, Aksaray’ın yüzyılına değer katacak, vizyon tutacak ve sadece kendi başkanlık dönemine ait olmayan, Aksaray’ı ayağa kaldıracak, çehresini değiştirecek proje tanıtımını yaptık. Akıllı şehir uygulamalarından, kentsel yenilenmeye, sosyal ve kültürel alanlardaki bütün projeler kadına, çocuğa, yaşlılara, gençlere, engellilere yani toplumun her kesimine dokunabilecek bir proje tanıtımı oldu. Belediye başkanımız inşallah hem kentsel dönüşüm alanında, hem de yapacağı yeni yatırımlar alanında Aksaray merkezde ilk beş yılda neler yaptıysa, onların da daha üzerinde yatırımlar yapmaya devam edeceğinden hiç şüphemiz yoktur. Önemli bir hususun da altını çizmek istiyorum. Söz konusu yatırımların sağlanabilmesinin bir sebebi var o sebep arkamızda dimdik duran gücümüzü aldığımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan. Bugüne kadar Aksaray’ımız hakkında ne götürdüysek tamamıyla ilgili bir destek aldık. Aksaray’da yapılan tüm yatırımların hepsinin altında onun imzası var. Verdiği sözü tutan, gerçekleştiremeyeceği vaatte bulunmayan bir parti olarak, icraat ve eser siyasetimizde; şikayet etmeyen, bahanelerin arkasına sığınmayan bir yaklaşımı benimsemekteyiz. Günü kurtarmaya dönük faaliyetler yerine çözüm üreten, kalıcı eserler bırakan, şehirlerimizin sadece bugününü değil, geleceğini de planlayan bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Yerel yönetimlerde oluşturduğumuz “AK Parti Belediyeciliği” modeli, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile başlamış, tarihe altın harflerle geçmiş, siyasi bir miras olmuştur. AK Parti olarak ortaya koyduğumuz belediyecilik vizyonu, hem bugünün değişen taleplerini daha kolay ve kapsamlı karşılamak, hem de geleceğin ihtiyaçlarına hazırlanmak amacını taşımaktadır. Gerçek belediyecilik ile önümüzdeki 100 yılın yol haritasını belirleyecek Yeni dönem projelerin Aksaray’ımız için şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Şehrimizde güzel işler yapan, başarılı çalışmalara imza atan Evren Başkan ve ilçe ve belde belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Gayret Bizden Zafer Allah’tan. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası