banner
Siyaset

İl Başkanı Aktürk’ten Aksaray halkına teşekkür

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aksaray’da gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin bir teşekkür mesajı yayımladı. Aksaray halkının 22 yıldır olduğu gibi..

İl Başkanı Aktürk’ten Aksaray halkına teşekkür
banner

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aksaray’da gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin bir teşekkür mesajı yayımladı.

Aksaray halkının 22 yıldır olduğu gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı miting günü de bağrına bastığını ve tarihi bir gün yaşadıklarını ifade eden Aktürk, “Aksaray, 26 Mart günü yine tarihi bir güne şahitlik etmiştir. Aksaraylılar; dünya lideri, mazlumların umudu, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı heyecan ve coşku içerisinde bağrına basarak, en iyi bir şekilde ağırlamıştır. Bu sevgi selini oluşturan hemşerilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveninin ve sevgisinin en net göstergesi olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk günkü aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak köylerinden, beldelerinden, ilçelerinden, merkez mahallelerinden gelerek, mitinge katılan başta Milletvekillerimiz Cengiz Aydoğdu, Hüseyin Altınsoy, teşkilat mensuplarımız olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza, basın mensuplarımıza ve aziz Aksaraylı hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aksaray yine bir tarih yazmıştır. Mitinge katılım, yaşanan coşku ve heyecan, hemşerilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza duyduğu saygıyı ve teveccühü bir kez daha açıkça göstermiştir. 31 Mart günü Aksaray Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’i, diğer ilçelerde ve beldelerde yine aynı şekilde adaylarımızı destekleyerek her zamanki gibi en büyük desteği verecektir. Bundan şüphe duymuyoruz. Hedefimiz belli, Aksaray’ımızın tamamını gerçek belediyecilikle buluşturmak için gece gündüz demeden çalışacak, partimize en güçlü desteği Aksaray’dan vereceğiz. 31 Mart için hazırız ve kararlıyız. Bir kez daha vatan millet sevdalısı, mazlum ve mağdur coğrafyaların umudu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yoğun katılım gösteren Aksaray halkına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası