banner
Siyaset

Karacaer projelerini açıkladı

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray için planladığı projelerini kamuoyuyla paylaştı. Tarımsal kooperatiflerden olimpik spor tesislerine kadar geniş bir yelpazede hazırladıkları projelerin, şehrin geleceğine ışık tutacağını ifade..

Karacaer projelerini açıkladı
banner

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray için planladığı projelerini kamuoyuyla paylaştı.

Tarımsal kooperatiflerden olimpik spor tesislerine kadar geniş bir yelpazede hazırladıkları projelerin, şehrin geleceğine ışık tutacağını ifade eden Karacaer; yeni bir şehir inşa ediyoruz projesiyle öncelikli hedeflerinin “Batıkent Aksaray” adını verdikleri yeni bir şehir inşa etmek olduğunu vurguladı. Bu projenin, şehre modern bir kimlik kazandırarak yaşam kalitesini artıracağını belirtti.

Tarımsal kooperatifler ve olimpik spor tesisleri projeleri kapsamında Aksaray’ın tarımsal potansiyelini değerlendirmek adına tarımsal kooperatifler kuracaklarını ifade eden Karacaer, aynı zamanda şehre 15 farklı olimpik spor dalında spor tesisi kazandıracaklarını duyurdu.

bilim, kültür ve sanat merkezi projesiyle şehrin entelektüel ve kültürel hayatını zenginleştirmek için bilim, kültür ve sanat merkezlerinin oluşturulacağını dile getiren Karacaer, gençlere de iş imkanları sağlamak amacıyla iş garantili meslek edindirme kursları açacaklarını belirtti.

Karacaer trafik sorununa çözüm projeleri kapsamında, şehrin trafik sorununa da el atacaklarını ifade ederek, alt ve üst geçit projelerini hayata geçireceklerini ve bu projelerden birine Alparslan Türkeş’in adını vereceklerini açıkladı.

Sosyal destek ve konut politikası ekseninde yapacakları çalışmaları da anlatan Karacaer, ihtiyaç sahibi vatandaşları da unutmadıklarını ve “İYİ Kart Projesi” ile sosyal destek sağlayacaklarını ve sosyal konutlar inşa ederek evsiz vatandaşlara çözüm sunacaklarını vurguladı.

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası