banner
Siyaset

Karacaer’den esnaf ziyareti

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, vatandaşlardan kopuk siyaset yapmadıklarını, sahada vatandaşlarla bire bir diyalog kurarak, sorunları dinleyip çözüm odaklı siyaset yaptıklarını belirtti. Seçim..

Karacaer’den esnaf ziyareti
banner

Seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, vatandaşlardan kopuk siyaset yapmadıklarını, sahada vatandaşlarla bire bir diyalog kurarak, sorunları dinleyip çözüm odaklı siyaset yaptıklarını belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Bediüzzaman Caddesi’nde ki esnafları ziyaret eden Karacaer,  daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğünde çalışan personel ile bir araya geldi.

Ziyaretlerde, esnaf ve kurum çalışanlarından destek isteyen İYİ Parti Adayı Karacaer,“Halkla bütünleşen siyaset anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Toplumun farklı kesimlerinin görüşlerini dinleyip değerlendirerek çözüm üreten politika oluşturuyoruz. Vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurmayı ve onların taleplerine duyarlı bir şekilde hareket etmeyi ön planda tutuyoruz. Yıllarca verdiğimiz desteğin karşılığını alamadık. Vatandaşlar verilen sözlerin tutulmasından şikâyetçiler. Aksaray yıllarca hizmet yönünden ihmal edilmiştir. Bizler ekibimizle ve projelerimizle hazırız. Halkımızın günlük yaşamında karşılaştığı sorunları çözmek için sık sık halkla buluşmalar düzenliyor, mahalle ziyaretleri ile kapı kapı dolaşıyoruz. Vatandaşlarımızın sesine kulak veriyoruz” dedi.

Karacaer’in gerçekleştirdiği ziyaretlerinde, İYİ Parti Aksaray Merkez İlçe başkanı Osman Yılmaz, İç Anadolu Bölgesi Kadın Politikaları Koordinatörü Pınar İzgü, Kadın Politikaları Başkanı Naciye Akkuş Türk ve Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası