banner
Siyaset

Kaşlı, ‘Aksaray’ın sesi olmaya devam edeceğiz’

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Ağaçören ve Sarıyahşi ilçelerini ziyaret ederek 14 Mayıs seçimlerinde partilerine gösterilen teveccühten dolayı teşekkür etti.  Aksaray’ın her köşesinde MHP’ye büyük ilgi gösterildiğini söyleyen Kaşlı, 28..

Kaşlı, ‘Aksaray’ın sesi olmaya devam edeceğiz’
banner

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Ağaçören ve Sarıyahşi ilçelerini ziyaret ederek 14 Mayıs seçimlerinde partilerine gösterilen teveccühten dolayı teşekkür etti.  Aksaray’ın her köşesinde MHP’ye büyük ilgi gösterildiğini söyleyen Kaşlı, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde aynı azim ve kararlılıkla Aksaray’ın Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek vereceğini kaydetti. Ağaçören Belediye Başkanımız Yaşar Bekleviç ve MHP yönetimi ile birlikte ilçe esnaflarını ziyaret eden Kaşlı, “Aksaray’ımızı TBMM’de temsil ederken 27. dönemde çalışma arkadaşlarımızla önceliğimiz her zaman hemşehrilerimizin kendisi olmuş hiçbir zaman partisi olmamıştır. Ziyaretlerimizde halkımızın bizlere gösterdiği ilgi ve samimiyet bunun en güzel örneğidir” dedi.

AĞAÇÖREN DEVLETİNİN VE MİLLETİNİN YANINDADIR

Ağaçören’e 27. Dönem milletvekilliği döneminde de çok kez ziyaretler gerçekleştirdiğini, 28. Dönem seçimlerinde aday olduğu süreçte de sık sık geldiğini ifade eden Kaşlı, “Şimdi Ağaçören halkımıza partimize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür etmek için geldik. Aksaray’da adım atmadığımız hiçbir ilçe, belde, köy, mahalle yok. Yeni dönem vekilliğimde de halkımızla olan bağımızı koparmayacağız. Bizim derdimiz Aksaray, bizim derdimiz Türkiye’dir. Samimiyetle ve tüm gücümüz ile milletimizin yanında; Aksaraylı hemşehrilerimizin7 gün 24 saat hizmetlerinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

‘SÖZÜNÜ ALDIĞIMIZ TÜM YATIRIMLAR TAKİP EDECEĞİZ’

Ağaçören’le ilgili acil olarak yapılması gerekli bir takım yatırımlar için gerekli girişimlerde bulunduklarını ve yeni dönemde sözünü aldıkları bu yatırımların takipçisi olacaklarını ifade eden MHP Milletvekili Ramazan Kaşlı, “Ağaçören halkımızın sağlık alanında yaşadığı sorunlara ilişkin olarak Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’yı ziyaret etmiştik. İlçemize tekrar devlet hastanesi açılması noktasında söz almıştık. Yine ilçemizin kapatılan adliye teşkilatının tekrar kurulabilmesi için Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı ziyaret ederek taleplerimizi iletmiştik. Yeni dönem milletvekilliğimde ilçemize bu yatırımların kazandırılması için tüm teşkilatımızla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

‘TEK DERDİMİZ AKSARAY’IMIZA İLÇELERİMİZE HİZMET ETMEKTİR’

Ağaçören’in ardından Sarıyahşi’ye geçen Kaşlı, burada da büyük ilgiyle karşılaştı. Sarıyahşi halkına da partilerine ve Cumhur İttifakı’na gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Kaşlı, “Bizim kapımız önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde partilimiz olan veya olmayan tüm hemşehrilerimize açıktır. Ben önceki dönem vekilliğimde, adaylığımda Sarıyahşi’ye çok defa geldim. Sel, fırtına, dolu gibi yaşanan bir takım doğal olaylar sonrasında bu bölgedeki çiftçilerimizin mağduriyetlerini dile getirmek ve sorunlarına çözüm bulmak adına geldim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sıklıkla geleceğim. Bizim tek derdimiz Aksaray’ımıza, ilçelerimize en güzel şekilde hizmet etmektir” diye konuştu.

‘AKSARAY DİK DURUŞUNU 28 MAYIS’TA TEKRAR SANDIĞA YANSITACAKTIR’

Ağaçören ve Sarıyahşi’den Cumhur İttifakı’na çok yüksek destek olduğunu söyleyen Kaşlı, sözlerini şu ifadelerle noktaladı: “Şimdi önümüzde Cumhurbaşkanlığının 2.tur seçimleri var. Tüm kalbimle inanıyorum ki; Aksaray bu dik ve dirayetli duruşunu daha da perçinleyerek iradesini sandığa yansıtacaktır. Aksaray inşallah vatanına ve milletine bir kez daha güçlü bir şekilde sahip çıkacak, Lider Ülke Türkiye’nin geri döndürülemez yürüyüşüne güç katacaktır.”(Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası