banner
Siyaset

‘Mahallere millet konağı inşa edeceğiz’

DİNÇER “MİLLET KONAKLARINDA MAHALLE KÜLTÜRÜ YENİDEN HAYATA BULACAK” Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yeni döneminde açıkladığı projeler arasında Millet Konağı da bulunuyor. Proje toplumun çeşitli kesimlerinin bir araya gelip etkileşimde..

‘Mahallere millet konağı inşa edeceğiz’
banner

DİNÇER “MİLLET KONAKLARINDA MAHALLE KÜLTÜRÜ YENİDEN HAYATA BULACAK”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yeni döneminde açıkladığı projeler arasında Millet Konağı da bulunuyor. Proje toplumun çeşitli kesimlerinin bir araya gelip etkileşimde bulunabileceği bir merkez olacak şekilde inşa edilecek.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, kültürel ve sanatsal etkinlere ev sahipliği yapacak Millet Konaklarında çeşitli eğitim ve öğrenim faaliyetleri ile birlikte atölye ve kurs eğitimlerinin yapılabileceğini söyledi. Eskiden yapılan mahalle toplantılarının artık Millet Konağında yapılabileceğini ifade eden Belediye Başkanı Dinçer, “Millet Konağı projemizde mahalle kültürü yeniden hayata bulacak” dedi.

Millet Konaklarının herkesin istifade edebileceği şekilde tasarlandığını altını çizen Başkan Dinçer, “Kültürel mirasımızı korumak için hayata geçireceğimiz Millet Konağımızı, ihtiyaç duyulan mahallelerimizde hayata geçireceğiz. Bu sosyal tesisimiz, sosyal ve kültürel olarak hepimizin ortak kullanım alanları olacak. Mahalle kültürü yeniden hayat bulacak” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası